:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl Stowarzyszenie Wielki Ruch Typer Foto TV Niebiescy w Youtube Relacje Live
Następny mecz: Pogoń Grodzisk Mazowiecki v Lech II Poznań 20 Paz 2021 15:30
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [Igor Aleksander 1]
DataDom   Wyjazd
30 Lip 2021 19:20:00Ruch Chorzów3v1Pogoń Siedlce
31 Lip 2021 17:00:00Radunia Stężyca1v2Lech II Poznań
31 Lip 2021 17:00:00Znicz Pruszków1v1Motor Lublin
31 Lip 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz0v0Olimpia Elbląg
31 Lip 2021 18:00:00Sokół Ostróda1v0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
31 Lip 2021 18:00:00Wisła Puławy1v1GKS Bełchatów
31 Lip 2021 19:00:00Stal Rzeszów1v1Garbarnia Kraków
01 Sie 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław2v1Hutnik Kraków
02 Sie 2021 18:00:00Wigry Suwałki1v2Chojniczanka Chojnice
07 Sie 2021 15:00:00Garbarnia Kraków1v1Radunia Stężyca
07 Sie 2021 17:00:00GKS Bełchatów1v2Znicz Pruszków
07 Sie 2021 17:00:00Lech II Poznań1v2Wisła Puławy
07 Sie 2021 17:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki0v2Stal Rzeszów
07 Sie 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz0v1Wigry Suwałki
07 Sie 2021 19:45:00Olimpia Elbląg0v2Hutnik Kraków
08 Sie 2021 17:00:00Pogoń Siedlce1v2Śląsk II Wrocław
08 Sie 2021 19:30:00Chojniczanka Chojnice2v0Sokół Ostróda
08 Sie 2021 20:00:00Motor Lublin0v2Ruch Chorzów
14 Sie 2021 13:20:00Ruch Chorzów4v1GKS Bełchatów
14 Sie 2021 17:00:00Sokół Ostróda1v2KKS 1925 Kalisz
14 Sie 2021 17:00:00Hutnik Kraków1v1Pogoń Siedlce
14 Sie 2021 18:00:00Wisła Puławy1v1Garbarnia Kraków
14 Sie 2021 19:00:00Stal Rzeszów2v2Chojniczanka Chojnice
15 Sie 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław1v2Motor Lublin
15 Sie 2021 15:00:00Radunia Stężyca1v0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
18 Sie 2021 16:00:00Lech II Poznań1v3Ruch Chorzów
18 Sie 2021 17:00:00GKS Bełchatów1v1Śląsk II Wrocław
18 Sie 2021 17:00:00Garbarnia Kraków1v1Znicz Pruszków
18 Sie 2021 17:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki2v1Wisła Puławy
18 Sie 2021 17:15:00Motor Lublin1v1Hutnik Kraków
18 Sie 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz2v1Stal Rzeszów
18 Sie 2021 18:00:00Wigry Suwałki1v0Sokół Ostróda
18 Sie 2021 19:00:00Olimpia Elbląg1v2Pogoń Siedlce
18 Sie 2021 19:30:00Chojniczanka Chojnice1v1Radunia Stężyca
21 Sie 2021 17:00:00Sokół Ostróda1v2Olimpia Elbląg
21 Sie 2021 17:00:00Hutnik Kraków1v1GKS Bełchatów
21 Sie 2021 17:15:00Wisła Puławy1v2Chojniczanka Chojnice
21 Sie 2021 18:00:00Ruch Chorzów2v0Garbarnia Kraków
22 Sie 2021 12:00:00Znicz Pruszków1v2Pogoń Grodzisk Mazowiecki
22 Sie 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław1v1Lech II Poznań
22 Sie 2021 15:00:00Radunia Stężyca1v2KKS 1925 Kalisz
22 Sie 2021 17:00:00Pogoń Siedlce1v1Motor Lublin
22 Sie 2021 19:00:00Stal Rzeszów2v0Wigry Suwałki
28 Sie 2021 16:00:00GKS Bełchatów1v1Pogoń Siedlce
28 Sie 2021 16:00:00Sokół Ostróda1v1Stal Rzeszów
28 Sie 2021 17:00:00Garbarnia Kraków1v0Śląsk II Wrocław
28 Sie 2021 17:00:00Chojniczanka Chojnice1v2Znicz Pruszków
28 Sie 2021 17:15:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki1v3Ruch Chorzów
28 Sie 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz0v2Wisła Puławy
29 Sie 2021 16:00:00Lech II Poznań2v1Hutnik Kraków
30 Sie 2021 18:15:00Olimpia Elbląg2v1Motor Lublin
03 Wrz 2021 20:00:00Ruch Chorzów3v1Chojniczanka Chojnice
04 Wrz 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław2v0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
04 Wrz 2021 16:00:00Znicz Pruszków1v1KKS 1925 Kalisz
04 Wrz 2021 17:00:00Wisła Puławy1v2Wigry Suwałki
04 Wrz 2021 17:00:00Motor Lublin1v1GKS Bełchatów
04 Wrz 2021 19:00:00Stal Rzeszów1v2Olimpia Elbląg
05 Wrz 2021 15:00:00Radunia Stężyca1v1Sokół Ostróda
10 Wrz 2021 16:00:00Garbarnia Kraków1v0Pogoń Siedlce
11 Wrz 2021 13:00:00Lech II Poznań1v1Motor Lublin
11 Wrz 2021 16:00:00Wigry Suwałki2v0Znicz Pruszków
11 Wrz 2021 16:00:00Sokół Ostróda1v0Wisła Puławy
11 Wrz 2021 16:30:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki1v2Hutnik Kraków
11 Wrz 2021 17:00:00Chojniczanka Chojnice1v0Śląsk II Wrocław
11 Wrz 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz2v3Ruch Chorzów
11 Wrz 2021 19:00:00Olimpia Elbląg1v0GKS Bełchatów
12 Wrz 2021 12:20:00Stal Rzeszów2v1Radunia Stężyca
15 Wrz 2021 16:00:00Hutnik Kraków1v1Garbarnia Kraków
15 Wrz 2021 16:00:00Pogoń Siedlce1v3Lech II Poznań
17 Wrz 2021 14:30:00Śląsk II Wrocław1v1KKS 1925 Kalisz
18 Wrz 2021 12:30:00GKS Bełchatów1v0Lech II Poznań
18 Wrz 2021 16:00:00Wisła Puławy1v1Stal Rzeszów
18 Wrz 2021 16:00:00Znicz Pruszków2v1Sokół Ostróda
18 Wrz 2021 17:00:00Motor Lublin1v0Garbarnia Kraków
18 Wrz 2021 18:00:00Ruch Chorzów4v0Wigry Suwałki
19 Wrz 2021 14:00:00Pogoń Siedlce1v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19 Wrz 2021 15:00:00Radunia Stężyca2v0Olimpia Elbląg
19 Wrz 2021 16:00:00Hutnik Kraków1v1Chojniczanka Chojnice
24 Wrz 2021 15:00:00Garbarnia Kraków1v0GKS Bełchatów
25 Wrz 2021 13:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki1v2Motor Lublin
25 Wrz 2021 16:00:00Sokół Ostróda0v4Ruch Chorzów
25 Wrz 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz2v0Hutnik Kraków
26 Wrz 2021 15:00:00Wigry Suwałki2v1Śląsk II Wrocław
26 Wrz 2021 15:00:00Radunia Stężyca1v1Wisła Puławy
26 Wrz 2021 16:00:00Chojniczanka Chojnice1v0Pogoń Siedlce
26 Wrz 2021 18:15:00Olimpia Elbląg1v1Lech II Poznań
26 Wrz 2021 19:00:00Stal Rzeszów2v1Znicz Pruszków
01 Paz 2021 18:00:00Znicz Pruszków1v2Radunia Stężyca
02 Paz 2021 15:00:00Hutnik Kraków0v1Wigry Suwałki
02 Paz 2021 16:00:00Wisła Puławy1v0Olimpia Elbląg
02 Paz 2021 16:00:00GKS Bełchatów1v2Pogoń Grodzisk Mazowiecki
02 Paz 2021 17:00:00Motor Lublin1v1Chojniczanka Chojnice
03 Paz 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław2v0Sokół Ostróda
03 Paz 2021 13:00:00Lech II Poznań2v1Garbarnia Kraków
03 Paz 2021 14:00:00Pogoń Siedlce1v2KKS 1925 Kalisz
03 Paz 2021 14:45:00Ruch Chorzów5v1Stal Rzeszów
09 Paz 2021 15:00:00Olimpia Elbląg1v2Garbarnia Kraków
09 Paz 2021 15:00:00Wigry Suwałki2v1Pogoń Siedlce
09 Paz 2021 15:00:00Sokół Ostróda1v0Hutnik Kraków
09 Paz 2021 16:00:00Chojniczanka Chojnice2v0GKS Bełchatów
09 Paz 2021 16:00:00Wisła Puławy1v0Znicz Pruszków
09 Paz 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz1v1Motor Lublin
09 Paz 2021 19:00:00Stal Rzeszów1v1Śląsk II Wrocław
10 Paz 2021 15:00:00Radunia Stężyca1v3Ruch Chorzów
15 Paz 2021 18:00:00Znicz Pruszków1v2Olimpia Elbląg
16 Paz 2021 13:00:00Lech II Poznań2v1Chojniczanka Chojnice
16 Paz 2021 14:00:00Garbarnia Kraków1v0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
16 Paz 2021 15:00:00Hutnik Kraków1v1Stal Rzeszów
16 Paz 2021 15:00:00Pogoń Siedlce0v0Sokół Ostróda
16 Paz 2021 15:00:00GKS Bełchatów0v2KKS 1925 Kalisz
16 Paz 2021 17:15:00Ruch Chorzów3v0Wisła Puławy
16 Paz 2021 18:00:00Motor Lublin1v1Wigry Suwałki
17 Paz 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław1v1Radunia Stężyca
20 Paz 2021 15:30:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki1v2Lech II Poznań
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Pogoń Grodzisk Mazowiecki v Lech II Poznań
1-1 Percentage 41% [83]
1-0 Percentage 13.8% [28]
2-1 Percentage 12.3% [25]
1-2 Percentage 12.3% [25]
0-1 Percentage 6.4% [13]
2-0 Percentage 3.4% [7]
0-2 Percentage 2.9% [6]
2-2 Percentage 2.9% [6]
0-0 Percentage 2.4% [5]
3-1 Percentage 0.9% [2]
3-2 Percentage 0.4% [1]
4-0 Percentage 0.4% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017