:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
Strona główna Forum kibiców Chat Sklep Radio Typer Pub Niebiescy Relacje LIVE
Następny mecz: Gwarek Tarnowskie Góry v Warta Gorzów Wielkopolski 25 Lis 2020 12:00
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [viperR]
DataDom   Wyjazd
01 Sie 2020 13:00:00Pniówek Pawłowice Śląskie1v0Piast Żmigród
01 Sie 2020 15:00:00ROW 1964 Rybnik0v2Rekord Bielsko-Biała
01 Sie 2020 15:00:00Polonia-Stal Świdnica0v2Ruch Chorzów
01 Sie 2020 15:00:00Stal Brzeg2v0Lechia Zielona Góra
01 Sie 2020 15:00:00LKS Goczałkowice Zdrój0v2MKS Kluczbork
01 Sie 2020 15:00:00Gwarek Tarnowskie Góry2v1Zagłębie II Lubin
01 Sie 2020 15:00:00 Polonia Nysa1v1Foto-Higiena Gać
01 Sie 2020 15:00:00Miedź II Legnica1v1Ślęza Wrocław
02 Sie 2020 15:00:00Górnik II Zabrze2v0Warta Gorzów Wielkopolski
29 Sie 2020 12:00:00Ślęza Wrocław1v2Ruch Chorzów
29 Sie 2020 15:00:00Polonia Nysa1v1Miedź II Legnica
29 Sie 2020 15:00:00Polonia Bytom1v1Górnik II Zabrze
29 Sie 2020 15:00:00Piast Żmigród2v0Warta Gorzów Wielkopolski
29 Sie 2020 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v0Gwarek Tarnowskie Góry
29 Sie 2020 15:00:00Lechia Zielona Góra1v1LKS Goczałkowice Zdrój
29 Sie 2020 15:00:00Rekord Bielsko-Biała1v0Pniówek Pawłowice
29 Sie 2020 15:00:00Foto-Higiena Gać0v2MKS Kluczbork
02 Wrz 2020 14:30:00Gwarek Tarnowskie Góry1v1Lechia Zielona Góra
02 Wrz 2020 15:00:00Polonia Bytom2v0Pniówek Pawłowice
05 Wrz 2020 11:00:00Miedź II Legnica1v1ROW 1964 Rybnik
05 Wrz 2020 13:00:00LKS Goczałkowice Zdrój2v1Rekord Bielsko-Biała
05 Wrz 2020 14:30:00Pniówek Pawłowice1v0Polonia Nysa
05 Wrz 2020 14:30:00Warta Gorzów Wielkopolski1v1Ślęza Wrocław
05 Wrz 2020 14:30:00Gwarek Tarnowskie Góry1v1Stal Brzeg
05 Wrz 2020 15:00:00Polonia-Stal Świdnica1v2Polonia Bytom
05 Wrz 2020 15:00:00MKS Kluczbork2v1Piast Żmigród
06 Wrz 2020 13:30:00Górnik II Zabrze2v0Lechia Zielona Góra
09 Wrz 2020 14:30:00LKS Goczałkowice Zdrój1v2Ślęza Wrocław
16 Wrz 2020 15:00:00Zagłębie II Lubin2v1Polonia-Stal Świdnica
19 Wrz 2020 13:00:00Polonia-Stal Świdnica1v1Rekord Bielsko-Biała
19 Wrz 2020 14:00:00Warta Gorzów Wielkopolski1v1Polonia Bytom
19 Wrz 2020 14:00:00LKS Goczałkowice Zdrój2v0ROW 1964 Rybnik
19 Wrz 2020 14:00:00Górnik II Zabrze2v0Polonia Nysa
19 Wrz 2020 14:00:00Gwarek Tarnowskie Góry1v1Foto-Higiena Gać
19 Wrz 2020 14:00:00Piast Żmigród1v2Ślęza Wrocław
19 Wrz 2020 14:00:00Pniówek Pawłowice1v2Stal Brzeg
19 Wrz 2020 14:30:00MKS Kluczbork1v0Zagłębie II Lubin
20 Wrz 2020 17:20:00Ruch Chorzów2v0Lechia Zielona Góra
23 Wrz 2020 14:00:00Rekord Bielsko-Biała2v1Gwarek Tarnowskie Góry
26 Wrz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin2v0Piast Żmigród
26 Wrz 2020 13:00:00Polonia Bytom1v1MKS Kluczbork
26 Wrz 2020 13:00:00Stal Brzeg2v0LKS Goczałkowice Zdrój
26 Wrz 2020 14:00:00ROW 1964 Rybnik1v2Górnik II Zabrze
26 Wrz 2020 14:00:00Lechia Zielona Góra1v1Warta Gorzów Wielkopolski
26 Wrz 2020 14:00:00Foto-Higiena Gać0v2Ślęza Wrocław
26 Wrz 2020 14:00:00Polonia Nysa1v0Polonia-Stal Świdnica
26 Wrz 2020 16:00:00Rekord Bielsko-Biała1v2Ruch Chorzów
27 Wrz 2020 13:00:00Gwarek Tarnowskie Góry1v0Miedź II Legnica
30 Wrz 2020 13:30:00Miedź II Legnica1v1Polonia Bytom
30 Wrz 2020 15:00:00Pniówek Pawłowice1v1Zagłębie II Lubin
14 Paz 2020 12:00:00Lechia Zielona Góra1v1Miedź II Legnica
14 Paz 2020 13:00:00Polonia Bytom2v0Gwarek Tarnowskie Góry
14 Paz 2020 13:00:00Ślęza Wrocław2v0Pniówek Pawłowice
17 Paz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin1v1Polonia Bytom
17 Paz 2020 12:30:00Piast Żmigród1v2Rekord Bielsko-Biała
17 Paz 2020 12:30:00Pniówek Pawłowice1v1Foto-Higiena Gać
17 Paz 2020 12:30:00Warta Gorzów Wielkopolski1v0ROW 1964 Rybnik
17 Paz 2020 12:30:00LKS Goczałkowice Zdrój1v1Miedź II Legnica
17 Paz 2020 16:00:00MKS Kluczbork2v0Polonia Nysa
17 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów2v0Stal Brzeg
18 Paz 2020 12:00:00Ślęza Wrocław2v0Lechia Zielona Góra
21 Paz 2020 12:30:00Gwarek Tarnowskie Góry1v0Polonia Nysa
21 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów2v0Zagłębie II Lubin
24 Paz 2020 12:00:00Lechia Zielona Góra1v0Zagłębie II Lubin
24 Paz 2020 12:30:00Gwarek Tarnowskie Góry2v0Polonia-Stal Świdnica
24 Paz 2020 12:30:00Polonia Nysa1v0Piast Żmigród
24 Paz 2020 12:30:00Foto-Higiena Gać0v2Polonia Bytom
24 Paz 2020 12:30:00Miedź II Legnica1v0Górnik II Zabrze
24 Paz 2020 12:30:00ROW 1964 Rybnik1v2MKS Kluczbork
24 Paz 2020 12:30:00Pniówek Pawłowice1v2LKS Goczałkowice Zdrój
24 Paz 2020 12:30:00Stal Brzeg2v0Warta Gorzów Wielkopolski
28 Paz 2020 12:00:00Górnik II Zabrze1v0Stal Brzeg
31 Paz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin1v2Rekord Bielsko-Biała
31 Paz 2020 11:00:00Polonia Bytom2v0Lechia Zielona Góra
31 Paz 2020 12:00:00LKS Goczałkowice Zdrój2v0Foto-Higiena Gać
31 Paz 2020 12:00:00Górnik II Zabrze1v1Pniówek Pawłowice
31 Paz 2020 12:00:00Piast Żmigród1v1ROW 1964 Rybnik
31 Paz 2020 12:00:00Polonia-Stal Świdnica1v2Miedź II Legnica
31 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów3v0Gwarek Tarnowskie Góry
04 Lis 2020 11:00:00Górnik II Zabrze2v1Gwarek Tarnowskie Góry
07 Lis 2020 12:30:00Pniówek Pawłowice2v0Polonia-Stal Świdnica
07 Lis 2020 12:30:00Rekord Bielsko-Biała1v2Polonia Bytom
07 Lis 2020 12:30:00LKS Goczałkowice Zdrój1v0Górnik II Zabrze
07 Lis 2020 12:30:00Polonia Nysa1v2Zagłębie II Lubin
07 Lis 2020 12:30:00Miedź II Legnica1v2Ruch Chorzów
07 Lis 2020 12:30:00ROW 1964 Rybnik0v2Ślęza Wrocław
07 Lis 2020 12:30:00Foto-Higiena Gać0v1Lechia Zielona Góra
11 Lis 2020 11:00:00Rekord Bielsko-Biała1v1Ślęza Wrocław
14 Lis 2020 12:00:00MKS Kluczbork1v0Gwarek Tarnowskie Góry
14 Lis 2020 12:00:00Lechia Zielona Góra1v0Rekord Bielsko-Biała
14 Lis 2020 12:00:00Zagłębie II Lubin1v0ROW 1964 Rybnik
14 Lis 2020 12:00:00Warta Gorzów Wielkopolski1v2Miedź II Legnica
14 Lis 2020 12:00:00Polonia Bytom3v0Polonia Nysa
14 Lis 2020 12:30:00Polonia-Stal Świdnica0v2LKS Goczałkowice Zdrój
14 Lis 2020 12:30:00Ślęza Wrocław2v0Stal Brzeg
14 Lis 2020 12:30:00Górnik II Zabrze2v0Foto-Higiena Gać
17 Lis 2020 17:00:00Ruch Chorzów2v0Pniówek Pawłowice
18 Lis 2020 12:00:00Górnik II Zabrze2v1Zagłębie II Lubin
18 Lis 2020 12:30:00Stal Brzeg1v0Piast Żmigród
18 Lis 2020 12:30:00Ślęza Wrocław2v0Polonia Nysa
21 Lis 2020 12:00:00Górnik II Zabrze2v0Polonia-Stal Świdnica
21 Lis 2020 12:00:00Miedź II Legnica1v1MKS Kluczbork
21 Lis 2020 12:00:00ROW 1964 Rybnik0v2Polonia Bytom
21 Lis 2020 12:00:00Pniówek Pawłowice2v0Warta Gorzów Wielkopolski
21 Lis 2020 12:00:00Stal Brzeg1v2Zagłębie II Lubin
21 Lis 2020 12:00:00Foto-Higiena Gać0v1Rekord Bielsko-Biała
21 Lis 2020 12:00:00LKS Goczałkowice Zdrój1v2Ruch Chorzów
21 Lis 2020 12:00:00Gwarek Tarnowskie Góry1v1Piast Żmigród
22 Lis 2020 12:00:00Polonia Nysa0v2Lechia Zielona Góra
25 Lis 2020 12:00:00Gwarek Tarnowskie Góry2v0Warta Gorzów Wielkopolski
25 Lis 2020 16:00:00MKS Kluczbork2v1Stal Brzeg
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Gwarek Tarnowskie Góry v Warta Gorzów Wielkopolski
2-1 Percentage 30.3% [54]
2-0 Percentage 20.2% [36]
1-0 Percentage 14% [25]
1-1 Percentage 11.7% [21]
3-1 Percentage 7.3% [13]
3-0 Percentage 3.9% [7]
0-1 Percentage 2.2% [4]
2-2 Percentage 1.6% [3]
0-0 Percentage 1.6% [3]
0-2 Percentage 1.6% [3]
1-2 Percentage 1.6% [3]
3-2 Percentage 1.1% [2]
1-3 Percentage 0.5% [1]
4-0 Percentage 0.5% [1]
3-4 Percentage 0.5% [1]
5-0 Percentage 0.5% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017