:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
Strona główna Forum kibiców Chat Sklep Radio Typer Pub Niebiescy Relacje LIVE
Następny mecz: Błękitni Stargard v Olimpia Elbląg 18 Lis 2018 12:00
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [hks1234]
DataDom   Wyjazd
28 Lip 2018 15:00:00Gryf Wejherowo2v0ROW 1964 Rybnik
28 Lip 2018 15:00:00Stal Stalowa Wola1v1Resovia
28 Lip 2018 15:00:00Rozwój Katowice1v3Widzew Łódź
28 Lip 2018 16:00:00Znicz Pruszków1v2Elana Toruń
28 Lip 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz2v1Pogoń Siedlce
28 Lip 2018 16:00:00Ruch Chorzów3v1Radomiak Radom
28 Lip 2018 17:00:00GKS Bełchatów1v1Siarka Tarnobrzeg
28 Lip 2018 18:00:00Górnik Łęczna2v1Skra Częstochowa
29 Lip 2018 16:00:00Olimpia Elbląg2v2Błękitni Stargard
03 Sie 2018 16:00:00ROW 1964 Rybnik2v0Górnik Łęczna
04 Sie 2018 14:00:00Błękitni Stargard2v1Rozwój Katowice
04 Sie 2018 15:00:00Pogoń Siedlce1v1Olimpia Elbląg
04 Sie 2018 15:00:00Elana Toruń3v1Stal Stalowa Wola
04 Sie 2018 15:00:00Resovia1v1Gryf Wejherowo
04 Sie 2018 15:00:00Siarka Tarnobrzeg1v2Olimpia Grudziądz
04 Sie 2018 16:00:00Radomiak Radom2v0GKS Bełchatów
04 Sie 2018 16:00:00Ruch Chorzów2v1Skra Częstochowa
04 Sie 2018 17:10:00Widzew Łódź3v0Znicz Pruszków
11 Sie 2018 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Resovia
11 Sie 2018 15:00:00Stal Stalowa Wola1v3Widzew Łódź
11 Sie 2018 15:00:00Rozwój Katowice1v2Pogoń Siedlce
11 Sie 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz2v2Radomiak Radom
11 Sie 2018 16:00:00Znicz Pruszków1v1Błękitni Stargard
11 Sie 2018 17:00:00GKS Bełchatów2v0Skra Częstochowa
11 Sie 2018 18:00:00Górnik Łęczna1v3Ruch Chorzów
12 Sie 2018 17:45:00Olimpia Elbląg2v0Siarka Tarnobrzeg
17 Sie 2018 17:00:00Olimpia Grudziądz2v0Skra Częstochowa
17 Sie 2018 17:20:00Ruch Chorzów2v1GKS Bełchatów
18 Sie 2018 10:00:00Resovia1v1Górnik Łęczna
18 Sie 2018 14:00:00Błękitni Stargard1v2Stal Stalowa Wola
18 Sie 2018 15:00:00Siarka Tarnobrzeg1v0Rozwój Katowice
18 Sie 2018 15:00:00Pogoń Siedlce3v2Znicz Pruszków
18 Sie 2018 15:00:00Elana Toruń3v1ROW 1964 Rybnik
18 Sie 2018 16:00:00Radomiak Radom2v1Olimpia Elbląg
18 Sie 2018 17:10:00Widzew Łódź3v1Gryf Wejherowo
22 Sie 2018 15:00:00Stal Stalowa Wola2v1Pogoń Siedlce
22 Sie 2018 15:00:00Resovia1v2Elana Toruń
22 Sie 2018 15:00:00Rozwój Katowice1v2Radomiak Radom
22 Sie 2018 15:00:00Olimpia Elbląg3v1Skra Częstochowa
22 Sie 2018 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v3Widzew Łódź
22 Sie 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz2v2Ruch Chorzów
22 Sie 2018 16:00:00Górnik Łęczna2v1GKS Bełchatów
22 Sie 2018 16:00:00Gryf Wejherowo1v1Błękitni Stargard
22 Sie 2018 17:00:00Znicz Pruszków1v2Siarka Tarnobrzeg
26 Sie 2018 13:00:00Elana Toruń2v2Górnik Łęczna
26 Sie 2018 14:00:00Błękitni Stargard1v1ROW 1964 Rybnik
26 Sie 2018 15:00:00Radomiak Radom2v0Znicz Pruszków
26 Sie 2018 16:00:00GKS Bełchatów2v1Olimpia Grudziądz
26 Sie 2018 16:00:00Ruch Chorzów3v0Olimpia Elbląg
26 Sie 2018 17:00:00Pogoń Siedlce1v1Gryf Wejherowo
01 Wrz 2018 14:00:00Elana Toruń1v1Widzew Łódź
01 Wrz 2018 14:00:00Resovia1v1Błękitni Stargard
01 Wrz 2018 15:00:00Stal Stalowa Wola1v2Radomiak Radom
01 Wrz 2018 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Pogoń Siedlce
01 Wrz 2018 16:00:00Rozwój Katowice1v3Ruch Chorzów
01 Wrz 2018 16:00:00Górnik Łęczna2v1Olimpia Grudziądz
01 Wrz 2018 17:00:00Znicz Pruszków1v0Skra Częstochowa
01 Wrz 2018 17:45:00Olimpia Elbląg2v2GKS Bełchatów
02 Wrz 2018 14:00:00Gryf Wejherowo1v1Siarka Tarnobrzeg
08 Wrz 2018 14:00:00Siarka Tarnobrzeg2v0ROW 1964 Rybnik
08 Wrz 2018 14:00:00Pogoń Siedlce2v1Resovia
08 Wrz 2018 15:00:00Radomiak Radom2v1Gryf Wejherowo
08 Wrz 2018 15:00:00Skra Częstochowa0v0Stal Stalowa Wola
08 Wrz 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz1v1Olimpia Elbląg
08 Wrz 2018 16:00:00GKS Bełchatów2v0Rozwój Katowice
08 Wrz 2018 17:10:00Widzew Łódź3v2Górnik Łęczna
11 Wrz 2018 17:20:00Ruch Chorzów3v1Znicz Pruszków
15 Wrz 2018 13:00:00Rozwój Katowice1v2Olimpia Grudziądz
15 Wrz 2018 13:00:00Elana Toruń3v1Pogoń Siedlce
15 Wrz 2018 14:00:00Resovia1v1Siarka Tarnobrzeg
15 Wrz 2018 14:00:00Stal Stalowa Wola1v2Ruch Chorzów
15 Wrz 2018 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v2Radomiak Radom
15 Wrz 2018 16:00:00Górnik Łęczna2v1Olimpia Elbląg
15 Wrz 2018 17:00:00Znicz Pruszków1v2GKS Bełchatów
15 Wrz 2018 17:10:00Widzew Łódź3v0Błękitni Stargard
16 Wrz 2018 14:00:00Gryf Wejherowo2v1Skra Częstochowa
19 Wrz 2018 15:00:00Błękitni Stargard1v2Elana Toruń
21 Wrz 2018 17:20:00Ruch Chorzów2v1Gryf Wejherowo
22 Wrz 2018 13:00:00Radomiak Radom1v1Resovia
22 Wrz 2018 14:00:00Siarka Tarnobrzeg2v2Elana Toruń
22 Wrz 2018 14:30:00Skra Częstochowa2v0ROW 1964 Rybnik
22 Wrz 2018 15:00:00GKS Bełchatów2v1Stal Stalowa Wola
22 Wrz 2018 16:00:00Pogoń Siedlce1v3Widzew Łódź
22 Wrz 2018 17:45:00Olimpia Elbląg2v1Rozwój Katowice
23 Wrz 2018 14:00:00Błękitni Stargard1v1Górnik Łęczna
29 Wrz 2018 13:00:00Resovia2v0Skra Częstochowa
29 Wrz 2018 13:00:00Błękitni Stargard1v1Pogoń Siedlce
29 Wrz 2018 16:30:00Znicz Pruszków2v1Olimpia Elbląg
29 Wrz 2018 17:10:00Widzew Łódź2v1Siarka Tarnobrzeg
30 Wrz 2018 13:00:00Elana Toruń1v1Radomiak Radom
30 Wrz 2018 13:00:00Gryf Wejherowo2v1GKS Bełchatów
30 Wrz 2018 14:00:00ROW 1964 Rybnik1v3Ruch Chorzów
30 Wrz 2018 16:00:00Górnik Łęczna2v0Rozwój Katowice
01 Paz 2018 13:00:00Stal Stalowa Wola2v1Olimpia Grudziądz
06 Paz 2018 13:00:00Rozwój Katowice2v0Znicz Pruszków
06 Paz 2018 13:00:00Siarka Tarnobrzeg1v1Błękitni Stargard
06 Paz 2018 13:30:00Radomiak Radom1v3Widzew Łódź
06 Paz 2018 14:00:00Skra Częstochowa1v2Elana Toruń
06 Paz 2018 15:00:00Pogoń Siedlce2v1Górnik Łęczna
06 Paz 2018 15:00:00GKS Bełchatów1v1ROW 1964 Rybnik
06 Paz 2018 16:00:00Ruch Chorzów2v1Resovia
06 Paz 2018 17:45:00Olimpia Elbląg1v1Stal Stalowa Wola
07 Paz 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz2v1Gryf Wejherowo
13 Paz 2018 13:00:00Stal Stalowa Wola2v0Rozwój Katowice
13 Paz 2018 13:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Olimpia Grudziądz
13 Paz 2018 13:00:00Resovia2v1GKS Bełchatów
13 Paz 2018 13:00:00Pogoń Siedlce1v1Siarka Tarnobrzeg
13 Paz 2018 16:00:00Górnik Łęczna2v1Znicz Pruszków
13 Paz 2018 17:10:00Widzew Łódź4v0Skra Częstochowa
14 Paz 2018 12:00:00Gryf Wejherowo1v1Olimpia Elbląg
18 Paz 2018 17:00:00Znicz Pruszków2v1Stal Stalowa Wola
20 Paz 2018 13:00:00Radomiak Radom1v1Pogoń Siedlce
20 Paz 2018 13:00:00Rozwój Katowice2v0Gryf Wejherowo
20 Paz 2018 13:00:00Siarka Tarnobrzeg1v1Górnik Łęczna
20 Paz 2018 13:30:00Skra Częstochowa2v1Błękitni Stargard
20 Paz 2018 15:00:00GKS Bełchatów1v2Elana Toruń
20 Paz 2018 16:00:00Ruch Chorzów1v1Widzew Łódź
20 Paz 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz2v2Resovia
20 Paz 2018 17:45:00Olimpia Elbląg2v0ROW 1964 Rybnik
24 Paz 2018 13:00:00Elana Toruń1v2Ruch Chorzów
27 Paz 2018 11:00:00Błękitni Stargard1v2Ruch Chorzów
27 Paz 2018 12:00:00Resovia1v1Olimpia Elbląg
27 Paz 2018 12:00:00Siarka Tarnobrzeg1v2Radomiak Radom
27 Paz 2018 13:00:00ROW 1964 Rybnik2v1Rozwój Katowice
27 Paz 2018 15:00:00Pogoń Siedlce1v2Skra Częstochowa
27 Paz 2018 17:00:00Górnik Łęczna2v1Stal Stalowa Wola
27 Paz 2018 17:10:00Widzew Łódź4v0GKS Bełchatów
28 Paz 2018 11:00:00Elana Toruń2v1Olimpia Grudziądz
28 Paz 2018 11:00:00Gryf Wejherowo2v0Znicz Pruszków
31 Paz 2018 13:00:00Błękitni Stargard1v2Radomiak Radom
03 Lis 2018 12:00:00Rozwój Katowice2v1Resovia
03 Lis 2018 13:00:00Skra Częstochowa2v0Siarka Tarnobrzeg
03 Lis 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz1v2Widzew Łódź
03 Lis 2018 16:00:00Olimpia Elbląg1v1Elana Toruń
03 Lis 2018 17:00:00Ruch Chorzów3v1Pogoń Siedlce
04 Lis 2018 11:00:00Znicz Pruszków2v0ROW 1964 Rybnik
04 Lis 2018 12:00:00Stal Stalowa Wola1v1Gryf Wejherowo
04 Lis 2018 13:00:00Radomiak Radom2v0Górnik Łęczna
04 Lis 2018 16:00:00GKS Bełchatów3v1Błękitni Stargard
10 Lis 2018 12:00:00Stal Stalowa Wola2v0ROW 1964 Rybnik
10 Lis 2018 13:00:00Skra Częstochowa2v1Radomiak Radom
10 Lis 2018 15:00:00Znicz Pruszków1v1Resovia
10 Lis 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz2v1Błękitni Stargard
10 Lis 2018 16:00:00GKS Bełchatów2v0Pogoń Siedlce
10 Lis 2018 17:00:00Ruch Chorzów3v1Siarka Tarnobrzeg
11 Lis 2018 18:18:00Górnik Łęczna2v1Gryf Wejherowo
17 Lis 2018 12:00:00ROW 1964 Rybnik2v1Gryf Wejherowo
17 Lis 2018 12:00:00Radomiak Radom1v2Ruch Chorzów
17 Lis 2018 12:00:00Siarka Tarnobrzeg3v1GKS Bełchatów
17 Lis 2018 12:00:00Resovia1v1Stal Stalowa Wola
17 Lis 2018 12:00:00Elana Toruń2v1Znicz Pruszków
17 Lis 2018 12:30:00Skra Częstochowa3v0Górnik Łęczna
17 Lis 2018 16:00:00Pogoń Siedlce2v2Olimpia Grudziądz
17 Lis 2018 18:10:00Widzew Łódź4v0Rozwój Katowice
18 Lis 2018 12:00:00Błękitni Stargard2v3Olimpia Elbląg
21 Lis 2018 12:00:00Rozwój Katowice1v2Elana Toruń
28 Lis 2018 16:00:00Olimpia Elbląg2v2Widzew Łódź
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Błękitni Stargard v Olimpia Elbląg
1-0 Percentage 26.1% [57]
1-1 Percentage 20.1% [44]
2-1 Percentage 16.9% [37]
2-0 Percentage 14.2% [31]
1-2 Percentage 6.8% [15]
0-0 Percentage 4.5% [10]
0-1 Percentage 4.1% [9]
3-1 Percentage 2.2% [5]
2-2 Percentage 1.8% [4]
0-2 Percentage 1.3% [3]
3-0 Percentage 0.4% [1]
1-3 Percentage 0.4% [1]
2-3 Percentage 0.4% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017