:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
Strona główna Forum kibiców Chat Sklep Radio Typer Pub Niebiescy Relacje LIVE
Następny mecz: ROW 1964 Rybnik v Gryf Wejherowo 17 Lis 2018 12:00
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [SPRYTNOOKI1967]
DataDom   Wyjazd
20 Lip 2018 16:00:00ROW 1964 Rybnik0v2Stal Stalowa Wola
21 Lip 2018 14:00:00Błękitni Stargard1v0Olimpia Grudziądz
21 Lip 2018 15:00:00Siarka Tarnobrzeg1v2Ruch Chorzów
21 Lip 2018 15:00:00Pogoń Siedlce2v0GKS Bełchatów
21 Lip 2018 15:00:00Gryf Wejherowo1v2Górnik Łęczna
21 Lip 2018 15:30:00Resovia1v1Znicz Pruszków
21 Lip 2018 16:00:00Radomiak Radom3v1Skra Częstochowa
21 Lip 2018 17:10:00Widzew Łódź2v0Olimpia Elbląg
22 Lip 2018 13:00:00Elana Toruń0v1Rozwój Katowice
28 Lip 2018 15:00:00Gryf Wejherowo2v1ROW 1964 Rybnik
28 Lip 2018 15:00:00Stal Stalowa Wola1v1Resovia
28 Lip 2018 15:00:00Rozwój Katowice0v0Widzew Łódź
28 Lip 2018 16:00:00Znicz Pruszków1v1Elana Toruń
28 Lip 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz2v2Pogoń Siedlce
28 Lip 2018 16:00:00Ruch Chorzów1v0Radomiak Radom
28 Lip 2018 17:00:00GKS Bełchatów1v1Siarka Tarnobrzeg
28 Lip 2018 18:00:00Górnik Łęczna2v0Skra Częstochowa
29 Lip 2018 16:00:00Olimpia Elbląg2v0Błękitni Stargard
03 Sie 2018 16:00:00ROW 1964 Rybnik0v1Górnik Łęczna
04 Sie 2018 14:00:00Błękitni Stargard2v1Rozwój Katowice
04 Sie 2018 15:00:00Pogoń Siedlce2v1Olimpia Elbląg
04 Sie 2018 15:00:00Elana Toruń1v1Stal Stalowa Wola
04 Sie 2018 15:00:00Resovia0v1Gryf Wejherowo
04 Sie 2018 15:00:00Siarka Tarnobrzeg1v0Olimpia Grudziądz
04 Sie 2018 16:00:00Radomiak Radom2v1GKS Bełchatów
04 Sie 2018 16:00:00Ruch Chorzów2v0Skra Częstochowa
04 Sie 2018 17:10:00Widzew Łódź2v1Znicz Pruszków
10 Sie 2018 16:00:00Gryf Wejherowo1v0Elana Toruń
11 Sie 2018 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v0Resovia
11 Sie 2018 15:00:00Stal Stalowa Wola2v2Widzew Łódź
11 Sie 2018 15:00:00Rozwój Katowice1v1Pogoń Siedlce
11 Sie 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz1v1Radomiak Radom
11 Sie 2018 16:00:00Znicz Pruszków1v2Błękitni Stargard
11 Sie 2018 17:00:00GKS Bełchatów2v1Skra Częstochowa
11 Sie 2018 18:00:00Górnik Łęczna3v1Ruch Chorzów
12 Sie 2018 17:45:00Olimpia Elbląg1v2Siarka Tarnobrzeg
17 Sie 2018 17:00:00Olimpia Grudziądz2v0Skra Częstochowa
17 Sie 2018 17:20:00Ruch Chorzów2v0GKS Bełchatów
18 Sie 2018 10:00:00Resovia0v1Górnik Łęczna
18 Sie 2018 14:00:00Błękitni Stargard2v1Stal Stalowa Wola
18 Sie 2018 15:00:00Siarka Tarnobrzeg1v0Rozwój Katowice
18 Sie 2018 15:00:00Pogoń Siedlce0v1Znicz Pruszków
18 Sie 2018 15:00:00Elana Toruń1v0ROW 1964 Rybnik
18 Sie 2018 16:00:00Radomiak Radom2v0Olimpia Elbląg
18 Sie 2018 17:10:00Widzew Łódź1v0Gryf Wejherowo
22 Sie 2018 15:00:00Stal Stalowa Wola3v1Pogoń Siedlce
22 Sie 2018 15:00:00Resovia1v1Elana Toruń
22 Sie 2018 15:00:00Rozwój Katowice2v1Radomiak Radom
22 Sie 2018 15:00:00Olimpia Elbląg0v1Skra Częstochowa
22 Sie 2018 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Widzew Łódź
22 Sie 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz1v0Ruch Chorzów
22 Sie 2018 16:00:00Górnik Łęczna1v2GKS Bełchatów
22 Sie 2018 16:00:00Gryf Wejherowo3v1Błękitni Stargard
22 Sie 2018 17:00:00Znicz Pruszków0v1Siarka Tarnobrzeg
25 Sie 2018 15:00:00Siarka Tarnobrzeg2v1Stal Stalowa Wola
25 Sie 2018 15:30:00Skra Częstochowa2v2Rozwój Katowice
25 Sie 2018 17:10:00Widzew Łódź2v0Resovia
26 Sie 2018 13:00:00Elana Toruń1v1Górnik Łęczna
26 Sie 2018 14:00:00Błękitni Stargard1v0ROW 1964 Rybnik
26 Sie 2018 15:00:00Radomiak Radom1v1Znicz Pruszków
26 Sie 2018 16:00:00GKS Bełchatów0v1Olimpia Grudziądz
26 Sie 2018 16:00:00Ruch Chorzów2v0Olimpia Elbląg
26 Sie 2018 17:00:00Pogoń Siedlce2v0Gryf Wejherowo
01 Wrz 2018 14:00:00Elana Toruń1v1Widzew Łódź
01 Wrz 2018 14:00:00Resovia1v2Błękitni Stargard
01 Wrz 2018 15:00:00Stal Stalowa Wola0v2Radomiak Radom
01 Wrz 2018 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Pogoń Siedlce
01 Wrz 2018 16:00:00Rozwój Katowice0v2Ruch Chorzów
01 Wrz 2018 16:00:00Górnik Łęczna1v1Olimpia Grudziądz
01 Wrz 2018 17:00:00Znicz Pruszków1v1Skra Częstochowa
01 Wrz 2018 17:45:00Olimpia Elbląg0v2GKS Bełchatów
02 Wrz 2018 14:00:00Gryf Wejherowo0v2Siarka Tarnobrzeg
08 Wrz 2018 14:00:00Siarka Tarnobrzeg3v0ROW 1964 Rybnik
08 Wrz 2018 14:00:00Pogoń Siedlce1v1Resovia
08 Wrz 2018 15:00:00Radomiak Radom1v2Gryf Wejherowo
08 Wrz 2018 15:00:00Skra Częstochowa0v2Stal Stalowa Wola
08 Wrz 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz2v1Olimpia Elbląg
08 Wrz 2018 16:00:00GKS Bełchatów3v0Rozwój Katowice
08 Wrz 2018 17:10:00Widzew Łódź1v2Górnik Łęczna
11 Wrz 2018 17:20:00Ruch Chorzów2v0Znicz Pruszków
15 Wrz 2018 13:00:00Rozwój Katowice0v1Olimpia Grudziądz
15 Wrz 2018 13:00:00Elana Toruń0v1Pogoń Siedlce
15 Wrz 2018 14:00:00Resovia1v1Siarka Tarnobrzeg
15 Wrz 2018 14:00:00Stal Stalowa Wola2v1Ruch Chorzów
15 Wrz 2018 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v2Radomiak Radom
15 Wrz 2018 16:00:00Górnik Łęczna2v1Olimpia Elbląg
15 Wrz 2018 17:00:00Znicz Pruszków1v0GKS Bełchatów
15 Wrz 2018 17:10:00Widzew Łódź1v1Błękitni Stargard
16 Wrz 2018 14:00:00Gryf Wejherowo3v0Skra Częstochowa
19 Wrz 2018 15:00:00Błękitni Stargard0v2Elana Toruń
21 Wrz 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz1v2Znicz Pruszków
21 Wrz 2018 17:20:00Ruch Chorzów3v1Gryf Wejherowo
22 Wrz 2018 13:00:00Radomiak Radom1v0Resovia
22 Wrz 2018 14:00:00Siarka Tarnobrzeg2v0Elana Toruń
22 Wrz 2018 14:30:00Skra Częstochowa2v1ROW 1964 Rybnik
22 Wrz 2018 15:00:00GKS Bełchatów1v1Stal Stalowa Wola
22 Wrz 2018 16:00:00Pogoń Siedlce1v3Widzew Łódź
22 Wrz 2018 17:45:00Olimpia Elbląg2v0Rozwój Katowice
23 Wrz 2018 14:00:00Błękitni Stargard2v0Górnik Łęczna
29 Wrz 2018 13:00:00Resovia1v1Skra Częstochowa
29 Wrz 2018 13:00:00Błękitni Stargard2v2Pogoń Siedlce
29 Wrz 2018 16:30:00Znicz Pruszków0v1Olimpia Elbląg
29 Wrz 2018 17:10:00Widzew Łódź3v0Siarka Tarnobrzeg
30 Wrz 2018 13:00:00Elana Toruń3v1Radomiak Radom
30 Wrz 2018 13:00:00Gryf Wejherowo1v1GKS Bełchatów
30 Wrz 2018 14:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Ruch Chorzów
30 Wrz 2018 16:00:00Górnik Łęczna1v2Rozwój Katowice
01 Paz 2018 13:00:00Stal Stalowa Wola2v2Olimpia Grudziądz
06 Paz 2018 13:00:00Rozwój Katowice1v1Znicz Pruszków
06 Paz 2018 13:00:00Siarka Tarnobrzeg1v2Błękitni Stargard
06 Paz 2018 13:30:00Radomiak Radom2v2Widzew Łódź
06 Paz 2018 14:00:00Skra Częstochowa1v1Elana Toruń
06 Paz 2018 15:00:00Pogoń Siedlce0v2Górnik Łęczna
06 Paz 2018 15:00:00GKS Bełchatów0v1ROW 1964 Rybnik
06 Paz 2018 16:00:00Ruch Chorzów3v0Resovia
06 Paz 2018 17:45:00Olimpia Elbląg0v1Stal Stalowa Wola
07 Paz 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz2v2Gryf Wejherowo
13 Paz 2018 13:00:00Stal Stalowa Wola1v1Rozwój Katowice
13 Paz 2018 13:00:00ROW 1964 Rybnik2v1Olimpia Grudziądz
13 Paz 2018 13:00:00Resovia1v0GKS Bełchatów
13 Paz 2018 13:00:00Pogoń Siedlce1v1Siarka Tarnobrzeg
13 Paz 2018 16:00:00Górnik Łęczna2v2Znicz Pruszków
13 Paz 2018 17:10:00Widzew Łódź2v0Skra Częstochowa
14 Paz 2018 12:00:00Gryf Wejherowo0v2Olimpia Elbląg
18 Paz 2018 17:00:00Znicz Pruszków0v2Stal Stalowa Wola
20 Paz 2018 13:00:00Radomiak Radom1v2Pogoń Siedlce
20 Paz 2018 13:00:00Rozwój Katowice0v1Gryf Wejherowo
20 Paz 2018 13:00:00Siarka Tarnobrzeg2v2Górnik Łęczna
20 Paz 2018 13:30:00Skra Częstochowa2v0Błękitni Stargard
20 Paz 2018 15:00:00GKS Bełchatów3v1Elana Toruń
20 Paz 2018 16:00:00Ruch Chorzów1v0Widzew Łódź
20 Paz 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz1v2Resovia
20 Paz 2018 17:45:00Olimpia Elbląg1v1ROW 1964 Rybnik
24 Paz 2018 13:00:00Elana Toruń2v0Ruch Chorzów
27 Paz 2018 11:00:00Błękitni Stargard0v1Ruch Chorzów
27 Paz 2018 12:00:00Resovia1v1Olimpia Elbląg
27 Paz 2018 12:00:00Siarka Tarnobrzeg2v2Radomiak Radom
27 Paz 2018 13:00:00ROW 1964 Rybnik2v0Rozwój Katowice
27 Paz 2018 15:00:00Pogoń Siedlce1v1Skra Częstochowa
27 Paz 2018 17:00:00Górnik Łęczna1v2Stal Stalowa Wola
27 Paz 2018 17:10:00Widzew Łódź2v0GKS Bełchatów
28 Paz 2018 11:00:00Elana Toruń0v1Olimpia Grudziądz
28 Paz 2018 11:00:00Gryf Wejherowo1v1Znicz Pruszków
31 Paz 2018 13:00:00Błękitni Stargard0v2Radomiak Radom
03 Lis 2018 12:00:00Rozwój Katowice2v0Resovia
03 Lis 2018 13:00:00Skra Częstochowa0v1Siarka Tarnobrzeg
03 Lis 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz0v1Widzew Łódź
03 Lis 2018 16:00:00Olimpia Elbląg2v1Elana Toruń
03 Lis 2018 17:00:00Ruch Chorzów2v1Pogoń Siedlce
04 Lis 2018 11:00:00Znicz Pruszków2v1ROW 1964 Rybnik
04 Lis 2018 12:00:00Stal Stalowa Wola2v2Gryf Wejherowo
04 Lis 2018 13:00:00Radomiak Radom1v2Górnik Łęczna
04 Lis 2018 16:00:00GKS Bełchatów1v1Błękitni Stargard
10 Lis 2018 12:00:00Stal Stalowa Wola2v2ROW 1964 Rybnik
10 Lis 2018 13:00:00Skra Częstochowa1v1Radomiak Radom
10 Lis 2018 15:00:00Znicz Pruszków0v1Resovia
10 Lis 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz2v1Błękitni Stargard
10 Lis 2018 16:00:00GKS Bełchatów2v0Pogoń Siedlce
10 Lis 2018 17:00:00Ruch Chorzów2v0Siarka Tarnobrzeg
11 Lis 2018 18:18:00Górnik Łęczna1v2Gryf Wejherowo
21 Lis 2018 12:00:00Rozwój Katowice2v2Elana Toruń
28 Lis 2018 16:00:00Olimpia Elbląg2v1Widzew Łódź
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Resovia v Stal Stalowa Wola
2-1 Percentage 33.3% [3]
1-1 Percentage 33.3% [3]
1-0 Percentage 22.2% [2]
2-2 Percentage 11.1% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017